Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stulejka a zapalenie żołędzi


Gość ŁUK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat i mam stulejkę. Ale to nie jedyny mój problem związany z tym narządem. Otóż boli mnie żołądź. Mam stulejkę. Podczas spoczynku napletek schodzi ale ciężko i gdy kilka sekund trzymam go w takim stanie żołądź zaczyna piec i się powiększać. Ale nie że staje tylko sam żołądź. I po kilku sekundach napletek ciężko wchodzi z powrotem na swoje miejsce. Nie mogę dotykać żołedzia bo boli mnie. Mama wie o moim problemie i byliśmy z tym u lekarza ok 2 lata temu. Przepisał mi maść *Bedicort G* ale wyczytała, że nie można tego używać w miejscach intymnych i zabroniła mi tym smarować penisa. Ostatnio mało mnie ten problem interesował myślałem, że to może przez dorastanie bo tak powiedział mi wtedy ten urolog ale chcemy z dziewczyną...noo i chciałbym to wyleczyć. Mama chce to zrobić domowymi sposobami każe moczyć mi penisa w rumianku ale wydaje mi się że to nic nie pomorze. I moje pytanie. Czy ja mam stulejkę a do tego zapalenie żołędzia czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Z Twojego opisu wynika, iż najprawdopodobniej masz stulejkę. Obrzmienie żołędzi może być efektem ucisku pierścienia skórnego, który tworzy się po odprowadzeniu zbyt wąskiego napletka. Domowe sposoby raczej nie pomogą. Konieczna jest kolejna wizyta u urologa i być może zabieg operacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×