Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Piekący ból prącia po oddaniu moczu


Gość KKamil

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedynie 16 lat mój problem polega na tym że po oddaniu moczu przez 10-30 min piecze mnie prącie nie wiem co mam zrobić. Jest to ból nie do zniesienia. W trakcie oddawania jest wszystko ok lecz chwile po mam uczucie jak bym się do końca nie wysikał i czuję ból. Jest to bardzo dziwne bo zdarza mi się to raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac chlopie, ze prawdopodobnie masz jakas bakteryjna infekcje drog moczowych, ktora nalezaloby wyleczyc antybiotykiem. Nie zwlekaj wiec, tylko wal do lekarza! Mozesz ewentualnie sprobowac jakiegos srodka dostepnego bez recepty w aptece np. wyciagu z owocow zurawiny, ktora powoduje zmniejszenie przyczepnosci bakterii do scianek drog moczowych co ulatwia ich wyplukiwanie podczas szczania. Dobry jest np. Furoxin, ktory dziala rowniez moczopednie. Nalezy pic duzo plynow w trakcie kuracji, ale zrezygnuj z zalewania sie gorzala i innymi alkoholami, bo one podrazniaja drogi moczowe. Korzystnie dziala tez zakwaszenie moczu witamina C, najlepiej kupic rozpuszczalna w wodzie i pic kilka razy dziennie. Jak stosowac Furoxin znajdziesz w ulotce dolaczonej do opakowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem wystarczy regularnie zażywać preparaty z żurawiny. Jednak wiele razy przekonałem się że :porada u lekarza rodzinnego będzie najlepsza. Bakterie piasek ,złogi o różnorodnej strukturze i składzie ,to tylko część ,,świństw *które mogą być przyczyną pieczenia czy trudności z oddawaniem moczu Pozdrawiam Krzysztof :Jastrzębie Zdrój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×