Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra i cewki moczowej podczas oddawania moczu a wodniak i fiksacja jąder


Gość Paweł123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł123

Witam.Borykam się z kłopotem częste oddawania moczu,szczególnie po wytrysku.Mocz oddaje w małych ilościach,czasami zaboli podczas rozpoczęcia mikcji,czasem też występuje pieczenie,jak również sklejenie ujscia cewki,jakby nasienie było za gęste.Jako że na wizyte u urologa musiałbym czekac pare miesiecy,zrobiłem na własny użytek dwa posiewy.Posiew moczu-jałowy,posiew nasienia-E.Coli,Morganella Morgani.Z posiewu wynika że reagują na ciprofloksacyne,cefotaksym,gentamycyne,trimethorpim i amikacyne.Lekarz pediatra dał mi 5 zastrzyków w/g antybiogramu gentamycyny,dalej na wizycie sie dowiem jak będzie trwało leczenie.Dwa lata temu przeszedłem również zabieg wycięcia wodniaka i fiksacje jąder,od tego czasu długo miałe rozne dolegliwosci bólowe jądra,w szczególności taka nitka,jakby żyłka która idzie pod jądrem do dołu worka mosznowego mnie boli.Rwało mnie to miejsce podczas samobadania,naderwałem tą nitke,czego efektem był ból i wzrost temperatury w tym miejscu.Widze również ze cewka nie ma przekroju kołowego tylko pogrubione ścianki.które prawie się stykają.W szpitalu również po cewnikowaniu,leciał mi mocz z krwią,miałem ból jakbym przepraszam za okreslenie oddawał mocz *żyletkami*.Mam pytania: Czy przy wymienionym samobadaniu mogłem popsuć efekt zabiegu fiksacji? Czy cewnikowanie mogło doprowadzić do urazu cewki,zwężenia? Czy leczenie lekarza pediatry idzie w dobrym kierunku,zastrzyki? Jak długo i jakie antybiotyki powininem jeszcze stosować,dalej te z antybiogramu,czy raczej inne np.furagin? Czy bakterie w nasieniu to efekt tego pobolewania przy jądrze czy raczej zapalenia prostaty? Dziękuje za każdą dobrą podpowiedź i pomoc. Pozdrawiam i życze zdrowia wszystkim forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×