Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie pięty przy złamaniu kości strzałkowej


Gość JAn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj byłem u lekarza na prześwietleniu i uznal on że mam złamaną kość strzałkową i podejrzenie złamania tylnego brzegu piszczeli i wlożono mi ją w szynę ale chyba zrobił to źle bo piecze mnie pięta co jest uciążliwe. i teraz moje pytanie ile może trwać takie zrośnięcie i kiedy moge zdjąć tą szynę. Nie ukrywam żę pięta nie daje mi zasnąć nawet :/ poniżej daje zdjęcia http://imageshack.us/photo/my-images/560/20120126084122.jpg/ proszę o pomoc.. może powinienem pójść do innego lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ no to sobie posiedzę z 3 kg szyną chyba pojdę prywatnie do ortopedy i pogadam z nim może da sie zmienić na gips syntetyczny słyszałem że jest ona nawet mocniejszy i trwalszy od tych zwykłych. denerwujące jest to że żyjemy w 21 wieku a nogę trzeba leczyć i stosować gips tak jak za komuny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwszę to już moje trzecie złamanie i irytuje mnie to trochę :) (pięknięcie kości strzałkowej nogi,złamanie ręki z przemieszczeniem, złamanie kości strzałkowej) a trenować dużo jeżdżę(jeździłem jak narazie) na rowerze co bardzo lubie a niestety z nogą w gipsie daleko nie popedałuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa 2 lata temu więzadła pozrywałam , lekarz źle zdiagnozował i teraz się męczę. Noga już 5 razy w gipsie była . Więzadła się zrosły ale odprysk kości wbił mi się w więzadło co uniemożliwia mi postawienie nogi na całej stopie. Na szczęście niedługo czeka mnie operacja to z przyjaciółkami się pożegnam raz na zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×