Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mary

Zmniejszenie żołądka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mary
Witam mam pytanie dotyczące zmniejszenia żaładka. mam 30lat i przy wzroście 167cm waże 120kg*( przetestowałam już różne diety i środki wspomagające odchudzanie czy hamujące łaknienie, ale wszystkie z tych metod albo zawiodły albo był tzw efekt jojo. Ni objadam sie, jem zdrowo i nie przepadam za słodyczami (jeden kawłek ciasta w niedziele przy kawie to nie grzech). nie potrafie schudnąc-a czuje sie coraz gorzej. czuje zmeczenie, senność, powoli kolana i kręgosłup daje się we znaki. gdzie mogłabym uzyskać jakies od p czy porady...czy moze to byc mój lekarz rodzinny który zadecyduje co dalej i da skierowanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mary
Hej Monika Mieszkam na górnym śląsku. Tak myślałam o operacji chirurgicznej ale po tym wszystkim co tu przeczytałam to strach mnie obleciał-pozatym nie wiem gdzie szukać takiego kontaktu. Jak długo sie dochodzi do siebie po takiej operacji-oj pytań jest naprawdę wiele....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
Witaj. W internecie jest taka strona poświęcona tym operacjom. Bardzo dużo można się dowiedzieć. Wpisz w google chirurgiczne leczenie otyłości i dowiesz się wszystkiego . Ta strona to kopalnia wiedzy. Gdyby nie ta operacja to chyba już nie mogłabym się poruszać. Wszystko można przeżyć a potem jaka satysfakcja, że zamiast 120kg jest 60-70kg. Warto. Ja doszłam szybko. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mary
Cześć czy jest możliwość np np przez maila czy jakiś komunikator...jeśli tak to napisz proszę nirvanowka@wp.pl byłabym wdzięczna. Lepiej znać wszystkie za i przeciw od osoby która przez to przeszła *-)) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mary
NIE WYŚWITLIŁO MI TWOJEGO MAILA :( nie wiem dlaczego...a mój Ci się wyświetlił .... ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.