Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rana pod piersią podobna do odparzenia


Gość Jola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu pod piersią zrobiło mi się coś podobnego do odparzenia, jednak po kilku dniach zrobiła się z tego kilkucentymetrowa rana. Poszłam do lekarza, który przepisał mi jakąś maść, pomogło, jednak po jakimś czasie znów zrobiło się dokładnie to samo. Żaden lekarz nie chce mnie przyjąć, gdyż ginekolog mówi, że to nie jego rejon a pozostali każą wrócić jak znów zrobi się rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola........czym predzej wybierz sie do lekarza i nie czekaj, ja miałam podobna sytuacje a w dodatku mam guzka w piersi, dostałam sie do onkologa, on zrobił wywiad, skierował na badania itp, miałam wyciętą zmiane na skórze własnie podobna jak ranka-odparzenie-poszło do badania hist-pat, nie mam jeszcze wyników, a w przuszły piątek mam biopsje gruboigłowa, i niestety mam podejrzenie o nowotwór........wiec nie czekaj bo zadna zmiana w wygladzie piersi nie jest normalna i niech cie lekarze nie zwodza, jak w Twojej miejscowosci jest mozliwosc to szukaj prywatnie do onkologa lub madrego lekarza-mówie madrego.....i idz na wizyte, lepiej dmuchac na zimne.Fakt moze akurat to nic złego, ale aby spac spokojnie musisz wyjasnic i miec pewnosc.Bo bardzo czesto lekarze sie mylą, przeciagają czasowo a potem..........juz ewidentnie kazdy wie.............życze zdrowia i nie czekaj........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest to rana powstała na skutek odparzenia. Bardzo dobrym środkiem na tego typu dolegliwości jest sudocrem, który ładnie obsusza skórę i goi wszelkie podrażnienia. Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest bardzo delikatny i całkowicie bezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×