Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lekki pulsacyjny ból jądra


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie odczuwam lekki ból jądra, a stało się to po wizycie na basenie, dokładnie było tak: Poszedłem na basen i wszystko było ok, podczas pływania poczułem, że moje jądro przesunęło się w stronę brzucha ( nie czułem bólu), a dokładniej jądro znalazło się pod włosami łonowymi. Oczywiście szybko zareagowałem i po prostu przesunąłem delikatnie jądro do moszny. Po basenie także nie odczuwałem zbytnio jakiegoś bólu, lecz kiedy wróciłem do domu z jądrem coś się zaczęło dziać. Wystąpił lekki do wytrzymania ból pulsacyjny (tak jakbym dostał np. piłką). Ale ogólnie zniosłem ból i poszedłem spać. Potem bez żadnych problemów wstałem do szkoły, lecz odczuwałem to jądro tak jakby ktoś mi je dokleił. Jak macałem kompletnie zero bólu, lecz jądro tak jakby nie chciało być w mosznie takie odczułem wrażenie, że chce z niego wypłynąć. Piszę to po 5 dniach i dalej odczuwam lekki pulsacyjny ból coś wewnątrz jądra, a nawet brzuch trochę boli.. tak jakby takie lekkie nudności, które oczywiście mijają.. Aaaaa bym zapomniał jak byłem mały miałem wodniaka, którego moja kochana mama wraz z lekarzami wyleczyła!!! Proszę o odpowiedź, może i jest podobny temat, lecz ja potrzebuję dokładniej analizy mojego przypadku za co jestem bardzo wdzięczny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×