Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból promieniujący na plecy po laparoskopii pęcherzyka żółciowego


Gość Marlena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem trzeci dzień po usunięciu pęcherzyka zółciowego metodą laparaskopową.Przed samym zabiegiem miałam robione tylko wyniki krwi (do szpitala przyniosłam zrobione usg jamy brzusznej które wykazało pełno złogów) które odbyło się miesiąc temu)Pierwsze pytanie czy lekarze nie powinni zrobic przed zabiegiem kompletu badań?Przed zabiegiem skarzyłam się równiez na bóle po lewj stronie a lekarz stwierdził ze to wszystko ma związek z tympęcherzykiem.Teraz trzeci dzien po zabiegu ta strona po operacji tak nie boli ja ta własnie lewa strona pod zebrem odczuwam ból który promieniuje na lewą stronę pleców.Ból się zwiększa jak coś zjem.Boję się ze coś jest nie tak z trzustką.I niewiem co mam jesc i jakie ilosci czy np.kawałek chleba czy więcej czy mogę soki z wycisniętych owoców czy mogę wogóle teraz na samym początku kaszki typu dla dzieci nestle na wode.Przed zabiegiem równiezmiała lekko podwyszoną bilurbine!!Teperatura ciała wacha się od 35.9 do 36.5.Proszę takze napisac jakie badania powinnam przejsc zeby dowiedziec sie ze np.trzustka funkcjonuje normalnie.W piątek idę na zdjęcie szwów czy mam przeczekać ten ból czy jechać wczesniej zrobic jakies badania.Bardzo proszę o odpowiedz.I czy mogę jesc np juz teraz chudy rosół z kury.Bardzo proszę o odpowiedz na wszystkie moje pytania.Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×