Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Plamka na żołędzi penisa


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Od kilku dobrych tygodni poszukuje informacji na temat plami na rzoledziu penisa. Mam 15 lat jestem po obrzezaniu masturbuje 2-3 razy na dwa dni. Plamka jest duża nie wiem skąd dlaczego. O czym to świadczy? proszę o pomoc. Z góry dIziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , odważyłem się napisać co mi dolega. Przejdźmy do problemu. Od kilku lat mam mam jakąś dziwną plamkę na żołądziu. Nie piecze, nie boli, nie jest wypukla, ani twarda. Malutka ta plamka jest. Boję się że to może być rak czy cos groznego. Umieszczam tutaj zdjęcie tej plamki. Zaznaczam że tylko mam jedną i tylko tam . Mało widać, ale jak sie przyjżycie to zobaczycie. Prosze bez głupich komentarzy. 1) http://img571.imageshack.....1123224114.jpg 2) http://img4.imageshack.us...21123224521.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogos kto sie na tym zna albo cos na ten temat wie a więc mam taki problem i boję się o mojego penisa bo mam zaczerwieniony rowek żołedzia penisa i dwa punkciki czerwone na naplotku nie bola ani nic poprostu sa ale to dziwnie wyglada ale też ostatnio bolało mnie po lewej stronie w pachwinie nie wiem co to jest aha i w te lato ugryzł mnie kleszcz w pachwine ale był mały i go wyciagłem ale sam i boje sie ze cos tam zostało i nie bede mogł mieć dzieci w przyszłosci prosze o odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×