Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicy pachwiny promieniujący do podbrzusza przy guzku na najądrzu


Gość lolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 23 lata. W ostatni czwartek poczulem lekki bol w okolicach prawej pachwiny, delikatnie promieniujacy do podbrzusza. Bylo to po tym jak sie obudzilem i lezalem w pozycji embrionalnej czyli uda mialem zlaczone i bol ten pojawil sie od ich ucisku. Gdy wymacalem prawe jadro wyczulem na gornej czesci przy najadrzu (czuje obok guzka jakies struktury i to tylko moj domysl ze to najadrze) maly guzek. Przyznam ze dosyc mocno mnie to przerazilo. Guzek jest malutki, ma jakis 1 mm i on jest zrodlem bolu. Dodam, ze na drugi dzien nie bolal, a jeszcze dzien pozniej znowu czulem dyskomfort. Oczywiscie przejrzalem rozne, strony, posty. WIem ze to blad bo sie nakrecam. Jadra nie zmienily wielkosci, ksztaltu itp, sprawdzam rowniez ich (glownie prawego) twardosc ale bez zmian. Na poniedzialek jestem umowiony do urologa. Dodam, ze jakis czas temu zerwalem z dziewczyna i teraz dosyc czesto sie masturbuje, noc przed pojawieniem sie bolu rowniez, nie wiem czy moze to miec zwiazek ale pisze na wszelki wypadek. Ta sytuacja bardzo mnie to martwi, prosze o rady. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie uzyskałem jakiejs porady, moze dlatego ze wiele bylo tego typu tematow. Musialem sie jakos przemeczyc 2 dni. Napisze jednak co mi powiedzial lekarz bo moze sie to komus przyda i w jakims chociaz malym stopniu go uspokoi. Mianowicie bylem dzisiaj u urologa. Pan Dr powiedzial ze prawdopodobnie jest to skret przyczepka jadra. Po badaniu dotykowym prawie krzyknalem z bolu, jest to wiec jakis stan zapalny. Stwierdzil ze nie potrzebne jest badanie USG. Powiedzialem mu o moich obawach ze bylem przerazony, a on stwierdzil ze to nie zadna zmiana nowotworowa wiec tym samym spadl mi ogrooomny kamien z serca. Przepisal mi leki i mam nadzieje ze bol ustapi. Jak nie mam sie do niego ponownie zglosic. Mowil ze taka dolegliwosc ostatecznie leczy sie zabiegowo. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×