Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość budziak zdzisław.

Ca recti i adenocarcinoma partim exulceratum g2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość budziak zdzisław.
1.rozpoznanie kliniczne. ca recti. 2 rozpoznanie histopatologiczne.adenocarcinoma partim exulceratum g2. ad 1.marginesy chirurgiczne- bez zmian nowotworowych. zmiana nacieka warstwe mięsniową- nie stwierdzono przechodzenia na podsurowcówkę. węzły chłonne-lymphonodulitis-reactiva[5/0]. ad 2. fragmenty śćiany jelita grubego bez zmian nowotworowych. bordzo prosze o rade czy to jest dobrze czy zle. zdzisław.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
1. Rak odbytnicy. 2. Gruczolakorak częściowo wrzodziejący. Czy jest Pan już po operacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość budziak zdzisław.
witam! dzjękuje za odpowiedz! to nie chodzi o mnie tylko o mojej zony mame! tak juz jest po operacji ma 72 lata. operacja się odbyła 14 stycznia i lekarz powiedział do mamy jest pani szczęsciarą. mama jes w domu i czuje się dośc dobrze, za trzy miesące ma się zgłosic do kontroli. tak ze nie wiem co o tym sądzic bo się w tym nie orientuje jesli to mozliwe to bardzo prosze o jakies wskazówki i rady i jakie są szanse na dalsze zycie! pozdrawiam gorąco! zdzisław!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Po badaniach kontrolnych będzie można powiedzieć więcej. Dobrą wiadomością jest to iż usuniętny guz został porzeszony o margines zdrowej tkanki, w której nie było zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.