Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekły ból jąder przy prawidłowych wynikach badań


Gość Adam Zn

Rekomendowane odpowiedzi

Nieustający ból jąder ciąg dalszy ..... lekarze mówią ze jest wszystko w porządku ....badania także nic nie wykrywają.. Mam 20lat i od jakiś 3tyg pojawił się u mnie ból w jądrach ( wczesniej leczyłem hemoroidy ), zaczęło się od lekkiego pobolewania z lewej strony. Po dwóch dniach zaczęło się mrowienie lewej nogi i piekący ból w jądrach. Zacząłem się im bardziej przyglądać i zobaczyłem powiększone zielone żyły pod lewym jądrem. Postanowiłem się wtedy wybrać do urologa . Urolog przebadał oba jądra i powiedział ze nic mi nie dolega ze wszystko jest w porządku i zapisał mi ketonal i ciprinol. brałem leki przez tydz i nic nie pomogły więc wybrałem się po raz kolejny i tak samo nic nie stwierdził i wysłał mnie na usg ( które tez nic nie wykryło ) postanowiłem dalej brać te leki i znów odczekałem tydz. Ból nadal nie ustępował a nawet co raz bardziej sie nasilał , postanowiłem wybrać się po raz kolejny do urologa ale już do innego . Lekarz mnie przebadał i także nic nie stwierdził. ( zapisał mi dicrobel retard) który już biorę od 4 dni ale nie widać poprawy. Z mojej obserwacji jąder wieczorem zawsze widać zielone powiekszone żyły pod jądrem , które już zaczęły też pojawiać się w prawym ( ale w mniejszym stopniu niż w lewym) . Po kilku dniach postanowiłem zrobić USG Doppler i badanie na markery nowotworowe i po wynikach okazało się ze jest wszystko w porządku. minął już ponad tydz od czasu zrobienia tych badań, a ból nadal nie ustępuje.... zauważyłem również , że żyły są prawie nie widoczne gdy moszna jest napięta, a bardzo widoczne gdy jest luźna. Mam nadzieję ze dość dokładnie wytłumaczyłem mój problem i mam nadzieję ze w końcu znajdzie się ktoś kto by mógł mi jakoś pomóc i doradzić. z góry dziekuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×