Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra przy chodzeniu i dotyku


Gość Rysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Pierwszy raz około 5 miesięcy temu wstałem z bólem prawego jądra. Ból utrzymywał się około 3 tygodni. Stosowałem leki przeciw bólowe i nie pomagały. Po tych 3 tygodniach gdy ból ustąpił w końcu wybrałem się do urologa. Przy badaniu jąder lekarz nie stwierdził nic poważnego i nie wskazał przyczyny bólu lecz dostałem skierowanie na usg jądra. W usg wyszło wszystko ok po za małymi żylaczkami (lekarz tak to ujął) powrózka nasiennego. Po zakończeniu bólu w końcu myślałem że już będzie wszystko ok. Niestety po około 1.5 miesiąca później znowu gdy wstałem odczułem ból jądra który się nasilał przez około 2 dni ale minął w około tydzień. Teraz znowu po wstaniu z łóżka rano odczułem ból który dokucza mi już 3 dzień. Nie wiem co robić.... i nie wiem od czego on znowu powstał. Po nocy której przespałem wiem że miałem obciślejszą bieliznę, a dzień później gdy jeszcze tak nie bolało poszedłem na jakieś pół godziny na rower. Ból dokucza mi tylko gdy się przemieszczam lub dotykam jądro. Z moich obserwacji wydaje mi się , że jądra nie zmieniły wyglądu i wszystko wygląda ok. Mam pytanie. Czy taki ból powstaje w skutek tych mały żylaczków , czy może przez obcisłą bieliznę ? Z oddawaniem moczu i nasienia nie mam żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×