Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Chwilowe bóle w węźle chłonnych szyjnym


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Mam taki problem z węzłami chłonnymi na szyi. Otóż, od kilku dni czuję takie lekkie chwilowe bóle w węźle po prawej stronie. Jeśli chodzi o to czy jest on powiększony czy nie, to masując węzła z prawej i z lewej strony to jest on troszke większy (ten z prawej) niż z lewej. Nie jest on powiększony natomiast zewnętrznie, tylko pod skórą czuję. Wczoraj wypiłem 2 piwa i podczas przełykania śliny odczuwałem ból węzła chłonnego po prawej stronie. Trwało to jakieś 20-30min i przestało. Ogólnie brałem 2 miesiące temu antybiotyk na górne drogi oddechowe, ponieważ mam często problem z gardłem i błoną śluzową nosa. Laryngolog niby stwierdził, że to alergia (tak bez testów) no i nie wiem czy to ma się jakoś do tej mojej sprawy. Czytałem trochę o ziarnicy i czy to może być jakiś nowotwór? Ogólnie już półtora roku temu mnie ten węzeł bolał to lekarka stwierdziła niedobór cynku.. Proszę o pomoc, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż miewa takie bóle węzłów chłonnych szyi przy przewlekłym, przerostowym zapaleniu błony śluzowej nosa. Również naczytał się o ziarnicy i innych chorobach nowotworowych. Jeden z lekarzy mu powiedział krótko, że przy nowotworze węzły nie bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×