Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sina, obrzmiała i bolesna moszna


Gość Oxy

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni u mojego męża pojawił się dziwny jak dla mnie problem. Mówi, że zaczęło się podczas oddawania stolca, kiedy napinał mięśnie zaczęło go boleć pomiędzy moszną a odbytem. Nawet początkowo myślał, że to podrażnienie okolicy odbytu (takie jak przy częstym oddawaniu stolca gdy ma się np. biegunkę). Kilka razy dziennie nawet brał kąpiele, by często oczyszczać podrażnione miejsce. W końcu postanowił &#8222*to&#8221* obejrzeć przy pomocy lusterka. Okazało się, że okolica okołoodbytowa jest ok., a boli go moszna, która po środku, pomiędzy jądrami zrobiła się sina (wielkość siniaka taka jak 5 zł), opuchnięta lekko w tym miejscu. Kiedy to obejrzałam pomyłam, ze to może jakaś mała przepuklina, bo w miejscu siniaka było napuchnięte, miękkie wybrzuszenia. Następnego dnia już cała moszna była obrzmiała, gorąca w dotyku (stan zapalny?) a siniak rozlał się na całą skórę moszny. W tej chwili, po ok. 4 dniach mąż ma mosznę w kolorze śliwki, trochę mniej obrzmiałą, niż kilka dni temu. Cała moszna i jądra są bolesne przy dotyku i podczas siadania. Jądra nie są powiększone i są równe. Potencja ok, choć wiadomo podczas stosunku moszna i jądra go bolą. Postanowiłam, ze najlepiej będzie nie uprawiać seksu, dopóki problem nie zniknie, co też czyniliśmy. Raz tylko doszło do zbliżenia. Wytrysk bez widocznej krwi w kolorze mlecznym. Zapach nasienia bez zmian. Problem, który opisuję, nie był poprzedzony żadnym urazem, jeżdżeniem na rowerze ani niczym innym co mogłoby spowodować podrażnienie moszny i jąder. Pojawił się po prostu znikąd. Jedyne co przychodzi mi na myśl, kiedy doszukuję się powodu, który mógł być przyczyną jego dolegliwości to fakt, że mąż lubi kiedy masuję mu jadra stopami a też czasami kiedy je kopię. Sprawia mu to przyjemność seksualną, Jednak nie robię tego specjalnie mocno, a kopniaki (nie wiem czy to nie za duże słowo) pochodzą od górnej części całej powierzchni mojej stopy. Bolesność moszny nie pojawiła się jednak po żadnej z takich nocy, ale zastanawiam się czy nie &#8222*zapracowaliśmy&#8221* na to przez 9 lat małżeństwa? Dodatkowo zastanawiałam się czy może hemoroidy, z którymi jakieś 5 lat temu borykał się mój mąż (zaleczone specyfikami w kremie i maściach) mogą być przyczyną tych dolegliwości. Pytanie, które mnie nurtuje, to co to jest i jak to leczyć? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×