Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Narośl na jądrze u nastolatka


Gość KAROL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegos miesiaca moje lewe jadroo nagle narosło nieregularnie od strony uda , jadro jest w miare miekke chociaz nie takie same jak było przedtem w glowie jadraa jest taki woreczek jakbym wrosniety moszna jest okej troszeczke moze czerwona jadroo nie boli w dotyku narosniete jadro jest bardzoej w glowie jadraa , jadroo jest raz miekkie raz twardee 4 miesiace temu miałem robione markery , krew itp czy to moze byc rak mam 17 lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ten woreczek wcisnąć z powrotem? W dotyku jest raczej twardy czy jakby wypełniony wodą? Opisz dokładniej sytuację, czujesz ból? Nie panikuj bo to nie rak. Opisz dokładniej, szczególnie konsystencje tego *worka*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden tam ze mnie lekarz, sądzę, że to coś z powrózkiem nasiennym. Idź do lekarza. Jeśli nie możesz wcisnąć to na pewno nie jest to przepuklina. Nie czekaj, może to coś poważnego a może nie, a lekarza nie ma się zupełnie co wstydzić. Pójdź do rodzinnego i poproś o skierowanie do chirurga, albo w tym wypadku lepiej do urologa, nie musisz *kryształów* pokazywać swojej lekarce. Na pewno tu na forum nie uzyskasz informacji ani nikt recepty ci nie wypisze, lekarz cie nie ominie, a nie ma się co go bać zupełnie. Ja jestem świeżo po operacji przepukliny, za długo czekałem, gdybym wiedział poszedłbym jak najwcześniej, więc nie zwlekaj tylko idź do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×