Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość przykrasprawa

Ból przedramienia po upadku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przykrasprawa
Mam problem od listopada początku do teraz .. Wywaliłem się na plecy i bolało mnie w łokciu, ale głownie boli mnie od tego czasu w przedramieniu tu na górze przy łokciu to jakby przyczep był zerwany. Chodzilem sobie na siłownie przez 3 tygodnie i nie bolało przy cwiczeniach, ale zawsze rano bolało wiec poszedlem do lekarza on powiedzial ze przyczep miesni zerwałem tak o na oko popatrzył ? powiedział ze miesiac spokoju na silowni do dwóch. Wiec nie całe 2 miesiace nie cwiczyłem. Przed swietami jednak poszedł do chirurga by powiedział co i jak to dał mi Fastum i wysmarowalem caly pozniej kupilem nastepny i tak 2 tygodnie stosowalem i ciagle lekko boli jak np chciałbym cos pchnac ... bylem dzis na silowni moge cwiczyc ciagle dalej ale boli mnie jak cos pcham, chodzi mi o pchanie np na reke jakbym sie silowal tam pcha sie rekę druga i boli tu pod lokciem ten przyczep jakby, prosze powiedziec co robic skoro w moim miescie pracuja tacy kretyni i co to moze byc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do Szpitala na oddział ortopedii i traumatologii. Może jedynym wyjściem jest operacyjne ustabilizowanie przyczepu mięśnia. W Warszawie mogę polecić parę miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość przykrasprawa
Gdzie mi tam do Warszawy :/ choć kto wie moze 400 km trzeba bedzie zasuwac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.