Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Puchnięcie napletka po stosunku seksualnym


Gość Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Doby Moje pytanie dotyczy jak rozpoznać za krótkie wędzidełko. Moje osobiście raczej nie należy do najkrótszych jednak wydaje mi sie że sprawia mi nieznaczne problemy w moim życiu seksualnym. Problem polega na tym, że po stosunku z dziewczyna (mogę dodać ze od niedawna wspołżyjemy) trochę puchnie mi napletek - a dokładnie nad żołędziem, mam wrażenie jakby tej skóry było trochę za dużo i trochę sie *obciera* przy uprawianiu stosunku. NIe wiem czy jasno się wyraziłem, ale w skrócie chodzi o to że napletek bez problemu schodzi mi za żoładzia ale zostaje dużo skóry na tronie penisa, która podczas stosunku obciera się. I moje pytanie brzmi czy lekarz urolog byłby w stanie na NFZ w takim wypadku przeprowadzić zabieg przedłużenia (podcięcia) wędzidełka czy zabieg ten jest zarezerwowany tylko dla najbardziej potrzebujących? Z góry dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje pytanie brzmi czy lekarz urolog byłby w stanie na NFZ w takim wypadku przeprowadzić zabieg przedłużenia (podcięcia) wędzidełka czy zabieg ten jest zarezerwowany tylko dla najbardziej potrzebujących? - urolog może taki właśnie zabieg wykonać w ramach NFZ, lecz muszą co do tego zaistnieć wskazania (zadecyduje o tym po bezpośrednim badaniu właśnie urolog)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to nie rozwiewa moich wątpliwości. Chodziło mi bardziej czy z takimy objawami pretenduje na taki zabieg. Nie mam ochoty isc do lekarza i stresował sie niepotrzebnie, jeżeli lekarze z trudnościa przyznaja taki zabieg. Bardziej chodzi mi czy trudno taki zabieg zdobyc na NFZ z takimi dosyc niewielkimi objawami, gdyz w Polsce jest jak jest. Czytałem ostatnio artykuł o tym że obrzezanie można zrobić na NFz bez zadnych wiekszych przeciwskazań medycznych ( tzn. lekarze tak rozpisują) i stąd moja ciekawośc czy lekarz będzie z wielkim trudem zabieg przedłużania wedzidełka rozsądzał czy raczej nie bedzie większego problemu? Bo nie chce isc do urologa żeby mi powiedział że ma poważniejsze przypadki i mnie spławił bo to jest tylko dla mnie wielki i niepotrzeby stres a i tak mam już jakiś problem i nie chce go w ten sposob pogłebiać. Wiec zle sformułowałem moje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×