Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Duże powiększenie jądra przy częstej i wieloletniej masturbacji


Gość adrian k.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie co do mojego problemu od roku zastanawia mnie większe jądro, prawe dokładnie, mam jedno jądro większe od drugiego chyba od dawna nie wiem bo wcześniej mnie to nie interesowało. Pamiętam tylko że kiedyś jak byłem w 5 klasie podstawówki to te jądro było mniejsze o wiele mniejsze niż teraz jak mam 18 lat, no bo teraz to rozmiary jądra są zaskakujące : moje lewe jądro te mniejsze ma długość 1,5- 2cm a te prawe większe ma 9-10 a nawet 11 cm i jest ogromnie dużo grubsze, jak się na nie obojga patrze to te większe jądro jest od tego małego większe w skali 10:1 , a i obojga jądra mają ten sam dokładny kształt fasolki bez żadnych guzków wyczuwalnych ręką i te duże i te małe , mówię tu o kształcie bo może to jest ważne. Chciałbym tylko uwzględnić fakty które mogą może być przyczyną tego nie wiem , bo ja się masturbuje 2x dziennie od 2 klasy podstawówki. Nie wiem co to jest ale bardzo to mnie martwi , cykam się powiedzieć o tym rodzicom a sam to nie wiem do jakiego lekarza się zgłosić żeby nie wyjść na kretyna. Bardzo prosiłbym o rade!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Taki stan na pewno nie jest wynikiem masturbacji. Skoro jądro jest tak duże to radzę się niezwłocznie udać do urologa. Jeśli masz ukończone 18 lat nie będzie wymagana obecność rodziców. Do urologa możesz iść ze skierowania które musi wystawić lekarz rodzinny, lub odpłatnie prywatnie. Nie wstydź się lekarza i nie zwlekaj z wizytą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×