Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kolana przy zmianach ubytkowych chrząstki stawowej udowej


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Panie doktorze od 7 miesięcy mam silny ból lewego kolana ostatnio na badaniu usg wykazało ze mam:zmiany ubytkówe chsząstki stawówej udowej, torbiel lewego dołu podkolanowego,wysokie czynnościowe ustawienie rzepki,niewydolność ACL 1stopnia kolana lewego,zapalenie gęsiej stopy kolana lewego.to wszystko dotyczy oczywiscie kolana lewego a chce dodać ze jestem osoba bardzo młodą(22l).Panie doktorze moj lekarz leczył mnie dotąd lekami przeciwzapalnymi ktore nic nie pomogły a dodam ze ból jest bardzo intensywny uniemożliwiający mi poruszanie sie.Panie doktorze co wg Pana powinnam zrobic jakie sa wykazania do leczenia tego typu przypadłości:-).z gory dziekuje za jakąkolwiek pomocna odpowiedź.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan doktor widocznie nie może Ci odp. Wg mnie powinnaś zmienić lekarza. Jeśli to Cię boli nadal mimo wszystko to znajdź innego. Jeśli jesteś z Warszawy mogę Ci dać namiar na wspaniałego ortopedę który pomógł mi i mojemu tacie po wypadku. :) Jeśli nie to nie zwlekaj z tym. Być może torbiel trzeba będzie usunąć poprzez operację. Wszystko jest do leczenia i wg mnie nie tylko lekami. Także mam chore kolana więc wiem coś o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem z Torunia a zmiana lekarza ortopedy nie jest łatwa :nowe skierowanie i czas oczekiwania na wizytę ok 3 miesięcy (wiem to z praktyki) a niestety ból jest coraz mocniejszy *-(.Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×