Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększenie i ból piersi


Gość Ulka

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesięcy bolą mnie piersi, do tego znacznie powiększyły się. Kiedyś trochę bolały mnie na kilka dni przed okresem, ale w trakcie okresu przestawały być nabrzmiałe i ból mijał. Teraz bolą mnie cały czas. Nie mam żadnych problemów ginekologicznych, okres mam regularny bez żadnych dolegliwości, nie przyjmowałam nigdy żadnych leków hormonalnych, nie rodziłam, nigdy nie współżyłam. Czym mogą być spowodowane moje dolegliwości? Myślałam żeby zrobić USG piersi, czy takie badanie wystarczy czy powinnam wykonać jakieś inne? Jeżeli USG to czy powinnam zapisać się do dowolnego lekarza który zajmuje się wykonywaniem USG czy do ginekologa? Proszę o odpowiedź. Ulka, 31lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym mogą być spowodowane moje dolegliwości? - najczęściej spowodowane jest to albo zaburzeniami hormonalnymi albo jakimś stanem zapalnym Myślałam żeby zrobić USG piersi, czy takie badanie wystarczy czy powinnam wykonać jakieś inne? - USG na pewno należałoby wykonać i zastanowić się nad oceną poziomu hormonów płciowych we krwi Jeżeli USG to czy powinnam zapisać się do dowolnego lekarza który zajmuje się wykonywaniem USG czy do ginekologa? - można bezpośrednio takie badanie wykonać prywatnie, najczęściej takie USG wykonują radiolodzy lub chirurdzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×