Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krychaldinio

Czy to stulejka? w erekcji skóra ciężko schodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krychaldinio
Mam 16 lat i gdy muj penis jest w erekcji skora bardzo ciezko schodzi za żołedz nieczuje bulu a gdy jest w stanie spoczynku bez rzadnych problemów schodzi za żołędz i wdol a w erekcji za żołędziem juz idzie ciezko tu juz zaczyna sie leki bol nie mocny bo prawie go ie czuje ale cos czuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Erni
Ej?! czytałeś wcześniej udzielone pytania na podobne temat? takich jest już kilkadziesiąt! Zobacz jakie problemy mieli inni i wyciągnij z tego wnioski. Jak masz wątpliwości to idź do lekarza, zbada i powie, przez internet nikt Ci nic więcej nie napisze, bo to wymaga fizycznego badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ktoś
Ja mam inny problem ... Gdy ściągnę skórę w dół to już nie chce mi tak łatwo wrócić ... czy to normalne w wieku 15 lat ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To może być oznaka zbyt wąskiego pierścienia napletka, który schodząc w rowek zażołędny nie może z powrotem powrócić na swoje miejsce. Radzę w tej sprawie skonsultować się z urologiem (wcześniej o tym fakcie informując rodziców). Może być konieczny zabieg plastyki napletka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marcin
kolega powyzej ma racje. Sprobuj ten pierscien rozciagac ale w naturalny sposub, tak tak mi doradzili. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.