Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zdesperowany

Późne stadium stulejki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zdesperowany
Mam 15 lat i moim problemem jest to ze niemoge ściagnac skurki z penisa juz od 7 lat wiem ze to jest stólejka ale co teraz musze zrobic i czy nic mi niebedzie wkoncu 7 lat to bardzo dlugi czas co i czy ten zabieg jest skomplikowany ? czy poprostu zrobie to i bedzie dalej wszystko ok ? Pilnie prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Camillo
Musisz wybrac sie do lekarza rodzinnego i przedstawic mu sytuacje ( z rodzicem ze wzgelu na wiek ) lecz dziwne jest to ze nie wykryto u Ciebie tej wady wczesniej np. na bilansach zdrowia dziecka... Zabieg sam w sobie nie powinien byc skomplikowany ( zalezy od stopnia zaawansowania stulejki) . Dostaniesz zapewne znieczulenie miejscowe i nie powinienes czuc bólu podczas zabiegu a blizna powinna zagoic sie w przeciagu dwoch lub trzech tygodni. Nie jestem specjalista, to tylko moje zdanie wiec lepiej posluchaj specjalistow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zdesperowany
No dobrze ale ja chciałbym sie jeszcze dowiedziec czy nic mi TERAZ niejest to wkoncu jest juz 7 lat ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To zapewne stulejka. Nikt na 100% nie napisze co to jest bez badania. W Twoim wieku jedynym skutecznym sposobem leczenia jest operacja. Po operacji wszystko będzie w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zdesperowany
Wielki edzieki za wszystkie wypowiedzi bardzo m,i to pomogło ale jeszcze chce wiedziec czy wiecie po długim nie czyszczeniu penisa w srodku niejest to jakiegos rodzaju zagrozenie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zdesperowany
Odpowiedz jeszcze na to pytanie czy cos mi niejest znaczy mam na mysli stan mojego penisa wiece 7 lat czy cos tam niejest juz zle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.