Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość pawel

Boląca żyła na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel
Witam mam problem pod glowka penisa od razu po sciagnieciu napletka jest taka zyla i przy pocieraniu ona mnie boli wyglada jakby spuchla wogole jakos zyly mi teraz wyszly co mam robic ;/ pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Można zastosować Lioton. Prawdopodobnie dochdzi do zalegania krwi w żyłach i jej wykrzepiania. W razie wątpliwości najlepiej skontaktować się z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alek9485
Witam, a więc mam taki problem, od góry jak patrzeć na krok, do połowy na penisie zrobiła mi się dosyć gruba żyła która jest boląca i idzie ona do góry, co to może być? Podczas Stosunku dochodzi do bólu, Sama z siebie nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chirurg Tomasz Stawski
To zapewne jakiś stan zapalny jaki powstał w tej żyle. Aby konkretnie stwierdzić co się dzieje radziłbym w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Do tej pory można zastosować kremy lub żele na bazie środka przeciwzapalnego z dodatkiem heparyny (np. Ibalgin Sport krem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alek9485
A wiec ruszam kupić maść. Problem jest też taki że teraz zauwazyłem ze na samym koncu tej zyły czyli pod skóra przy napletku, zrobila mi sie gulka też dosyć twarda, Czy to coś poważnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.