Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie jasno brązowego, wypukłego pieprzyka z twarzy


Gość Patrycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrycja

Witam :) Mam 17 lat i mam brzydki przeszkadzający mi pieprzyk . Znajduje się on około 3 cm pod lewym okiem , oraz około 2 cm od nosa . Czyli w takim widocznym miejscu , bo na samym środku . Nie jest on duży , lecz bardzo mi przeszkadza , gdyż jest leciutko wystający . Jest On koloru jasno brązowego właściwie bardzo jasno brązowego . Dziwi mnie to gdyż zazwyczaj pieprzyki mają kolor ciemno brązowy . Ale nie z takim pytaniem do pana pisze :) . Zastanawia mnie jak usunąć taki pieprzyk. I czy w ogóle da radę go usunąć . Mama mi mówi , że żaden specjalista nie usunie mi takiego pieprzyka , ponieważ jest za mały . To co małych pieprzyków już nie usuwają ? Przecież jeśli on przeszkadza kobiecie szczególnie gdy nie da się go zakryć nawet pod toną makijażu to powinnam go usunąć ze względu na urodę :) Pisze do pana z pytaniem jak usunąć , gdzie za ile ( nie należę do osób zamożnych Tym bardziej , że mama powiedziała , że mam sama sobie uzbierać na to ) :( dlatego zależy mi na jak najniższych kosztach . I mam jeszcze jedno pytanie . gdzie mam najpierw się skierować do dermatologa ? czy gdzie ? . i czy usuną mi ten pieprzyk jeśli nie jest on rakotwórczy ? :) Dziękuje z Góry z odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co małych pieprzyków już nie usuwają ? - też usuwa się takie znamiona, nawet bardzo małe gdzie mam najpierw się skierować do dermatologa ? - tak, on zadecyduje czy należy to znamię usunąć i czy usuną mi ten pieprzyk jeśli nie jest on rakotwórczy ? - jeśli zmiana nie będzie podejrzana o proces nowotworowy to zapewne dermatolog nie wyda skierowania do leczenia zabiegowego - w takim przypadku z tym problemem należy udać się do chirurga plastycznego, który wykona ten zabieg odpłatnie, koszt takiego zabiegu może wynosić około 1500-2000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×