Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Refundacja usunięcia zmian skórnych przy raku skóry


Gość Patrycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrycja

Witam, otóż mój chłopak choruje na raka skóry, nie chce mi za wiele o tym mówić, lecz z moich obserwacji jego zmiano na skórze wnioskuję że to czerniak *http://www.rc.fm/files/images/czerniak.jpg* nie chce tutaj pytać o konkrety jego choroby, chociaż wiem że bez nich nie dowiem się dokładnie, lecz chcę zapytać czy raka skóry ( wybaczcie moge pisać głupoty bo nie zbyt sie znam) da się wyleczyć tak by nie płacić za to, nie raz słyszałam że czeka sie po kilka lat na wizytę, lecz nie wiem czy bezpłatnie da sie wyciąć narośle raka skóry dlatego zwracam sie z tym pytaniem do was, a jezelisie da, to bardzo proszę o wskazówki gdzie jak i co.....gdzie się udać, co zanieść itp...wybaczcie za nie ład wypowiedzi ale po tym co wyczytałam martwi mnie to a brak jakich kolwiek informacji ze strony partnera nie poprawia mi nastroju gdyż on twierdzi że trzeba płacić prywatnie i że w takich okolicznościach nie będzie nigdzie po lekarzach chodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką zmianę można bezpłatnie usunąć w ramach ubezpieczenia NFZ. Trzeba mieć tylko skierowanie od lekarza rodzinnego lub dermatologa do chirurga. W gabinecie chirurgicznym można taką zmianę usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×