Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak czucia w palcu i ból przy prostowaniu palców po rozcięciu skóry między palcami


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przeciąłem sobie w pracy tą część(połączenie) między palcem wskazującym a środkowym. poszedłem z tym do chirurga, powiedział że trzeba szyć, po zaszyciu rany strasznie mnie boli gdy chce wyprostować palce, mam teraz brak czucia w palcu wskazującym. Chirurg chirurg po zaszyciu chciał mi wyprostować palce ale ból był niesamowity. teraz moje pytanie czy chirurg zrobił jakiś błąd w sztuce, czy powinien mnie ostrzec że mogę mieć brak czucia w palcu bo gdybym wiedział że takie bedą konskekwencje wizyty u chirurga to bym do niego nie poszedł i sam bym się wyleczył.Jest jakaś szansa że czucie wróci a palce będą normalnie funkcjonować, jeżeli nie to czy powinienem chirurgowi założyć sprawę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska opieka szpitalna :-). Ja też musiałem długo czekać w szpitalu w Nysie. Krew się lała z palca, a pielęgniarki przyjmowały według kolejki. Jakby więcej ludzi przyszło z pierdołami typu kaszel, gorączka to pewnie wykrwawiłbym się na śmierć. Powinno się zrobić porządek w szpitalach, bo przecież to miejsce, gdzie powinno się przyjmować osoby z wypadków, a nie z pierdołami. Dodam, że od razu zgłosiłem siostrze, że jestem tuz po przecięciu piłą palca i mam ostry krwotok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×