Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nieświeży oddech przy zdrowych zębach


Gość B.

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd pamiętam czyli jakieś 16 lat (około 16 lat mam nieświeży oddech.obecnie mam 32lata, czyli pół życia, być może miałam to wcześniej ale nie pamiętam jako dziecko) miałam nieświeży oddech, który próbowałam zakamuflować gumami do żucia dropsami itd..To był bardzo krępujący temat,problem i nigdy nie wiedziałam gdzie się udać i czy w ogóle udać się z tym gdzieś, ponieważ bardzo się krępowałam. Na dzień dzisiejszy jest to dla mnie problem nie do przeskoczenia. Na bieżąco kontroluję zęby u stomatologa, zęby zdrowe, używam najlepszych past, płynów, nici.Problem nie leży w jamie ustnej.Zaraz po umyciu zębów dalej czuć nieprzyjemny zapach zmieszany z miętą.Łykałam cynk organiczny i nic.. Nie mam wrzodów,ponieważ robiłam sobie badania. Cokolwiek nie zjem jest tak samo. Na migdałach po anginie mam takie dziurki w których gromadzi się jedzenie i czasami je sobie wyciągam i mają okropny zapach. Tak naprawdę nie ma dnia , nie pamiętam dnia by tego zapachu nie było. Wątpię by to była przyczyna migdałów dlatego że pamiętam jako nastolatka ten zapach.Jestem bezsilna. chciałabym by ktoś mi poradził konkretnego lekarza lub pomógł, bym nie musiała chodzić po lekarzach i o tym mówić, bo to dla mnie bardzo krępująca dolegliwość.Czy jest jakaś szansa dla mnie? a tak na marginesie, być może to moje przypuszczenia, ale zauważyłam , że po jakimś czasie bycia z partnerem to samo się u niego robiło, nie wiem czy to zaraźliwe czy to zbieg okoliczności.Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy otrzymałaś odpowiedź, ale skoro piszesz o tych dziurkach, to musisz udać się do laryngologa, jest na to specjalny zabieg. Wydobywa się z tych diurek laserowo całkowicie ropę (pozostałości pokarmu przeistaczają się w ropę, dlatego tak śmierdzi) i zatyka te dziurki. Mam to samo i pod koniec roku ide na ten zabieg. Jeśli będziesz chciała, to dowiem się jak to się nazywa, abyś mogła się z nazwą udać do laryngologa. :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×