Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle brzucha przypominające atak wyrostka po usunięciu wyrostka robaczkowego


Gość Mati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jakiś czas temu zaczął boleć mnie brzuch,po wizycie w szpitalu okazało sie że to wyrostek,operowano mnie.Dziś mija 7 tygodni od operacji a mnie znowu dopadły identyczne dolegliwości,w tym samym miejscu,podobny charakter bólu.Nadmienie jeszcze że pół roku temu również dopadł mnie ból brzucha ,wtedy również miałem identyczne objawy co teraz a zdiagnozowano że to kamica nerkowa. Czy możliwe jest żeby w dzisiejszych czasach ,postępie naukowym i aparaturze za każdym razem diagnozowac co innego? To mój trzeci w ciągu pół roku napad ogromnych bólów brzucha,za każdym razem lekarze mówią co innego a ja mam ten sam typ bólu Niby kamień wyleczony,niby wyrostek wycięty a mnie dalej boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może w chwili obecnej znowu dopadł Pana atak kolki nerkowej spowodowany kamieniem nerkowym. Do końca praktycznie nie da się wyleczyć kamicy nerkowej, więc w chwili obecnej mogą być to właśnie objawy kamicy. Trzeba w tej sprawie udać się kontrolnie bezpośrednio do lekarza. Być może konieczne okaże się wykonanie USG jamy brzusznej, które powinno odpowiedzieć ewidentnie na pytanie czy to atak kolki nerkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie wiem do kogo mam z tym iść,czy do ogólnego ,czy do chirurga czy do urologa.Nie mam pojecia,po prostu podejrzewam ze moje bóle od początku to nie był ani wyrostek,ani kamica.Znajomy miał podobną sytuację,bole brzucha,że kamica,potem wycieli wyrostek,a potem zdaje sie ze nawet jakiegos wrzoda sie dopatrzyli - brzuch dalej bolał i dalej szukali przyczyny a będąc za granicą okazało sie że po prostu był uczulony na jakiś tam mocny składnik pobudzający z odżywek dla sportowców i tyle i wystarczyło jedynie odstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×