Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna napletka po chodzeniu z odsłoniętą żołędzią penisa


Gość Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat. Dokucza mi stulejka niepełna (napletek schodzi z żołędzia, jednak powoduje to ból) i za krótkie wędzidełko (żołądź kieruje się w dół gdy *na siłę* próbuję zdjąć napletek). Próbowałem rozciągania, ćwiczeń itp. , jednak od kilkunastu miesięcy nie widzę różnicy. Poszperałem w internecie i wyczytałem, że takie problemy załatwia się chirurgicznie poprzez wydłużanie wędzidełka, rozciąganie napletka bądź obrzezanie. Czytałem opinie ludzi po obrzezaniu i skarżyli się oni na nadwrażliwość żołędzia i ból. Sam mam tą dolegliwość i postanowiłem pozbyć się jej przed pójściem do lekarza, żeby ewentualna rekonwalescencja po zabiegu była mniej nieprzyjemna. Na początku ledwo mogłem dotknąć żołędzia, towarzyszył temu ogromny ból, jednak treningami doprowadziłem do tego, że byłem w stanie wytrzymać z odsłoniętym żołędziem przez cały dzień, ocierającym o bieliznę itp. Pomyślałem że to może być przełom w samoleczeniu tej dolegliwości, i przez ok. 2 doby miałem ściągnięty napletek z żołędzia (bieliznę zmieniałem). I tu pojawia się problem, ponieważ napletek spuchł. Nie powoduje to żadnego bólu. Sama opuchlizna wygląda jakby napletek był wypełniony wodą i nie jest zbyt duża, jednak ją widać. Czy to jest coś, czym powinienem się martwić? Powinienem zaprzestać dalszego *hartowania* żołędzia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×