Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Rodzynka89

Podwyższone wyniki ASAT i ALAT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rodzynka89
Robiłam sobie ostatnio badania i okazało się, że mam bardzo podwyższone wyniki. Otóż wynoszą one: ASAT 67 U/I ALAT 244 U/I Dodam, że mam 20 lat, alkoholu nie pije wogóle od kilku lat. Co może być przyczyną tak wysokich wyników? Potraw tłustych też raczej unikałam. Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trzeba wykonać badanie usg jamy brzusznej, badanie krwi w kierunku HBV i HCV, bilurubinę. Wtedy będzie można powiedzieć więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rodzynka89
A czy tak wysokie wyniki mogą być efektem tego, że stosuję tabletki hormonalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rodzynka89
Wszystkie wyniki w normie... Jestem lekko zdezorientowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haha
*(...) mam 20 lat, alkoholu nie pije wogóle od kilku lat (...)* - dobre! Uśmiałam się jak norka. Skoro piłaś już w dzieciństwie to się nie dziw, że Ci wątroba wysiada...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcela
Ja mam ten sam problem alat 70, aspat 71, zdazyly sie krwotoki z nosa, ogolnie jestem oslabiona, mam kolatania serca, bylo rowniez omdlenie, morfologia ok &#128076*, bilirubina tez, usg brzucha ok, dodam ze uprawiam sport bieganie &#127939*, i co to moze byc, do jakiego lekarza sie udać? Wyjasnilo sie u Pani cos od tego czasu? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość b
witam .polecam zrobienie badań na wirusa c . ja od roku zmagałam się z zajadami , zmęczeniem , później doszedł świąd skóry , białka oczne zrobiły się żółte {to były ostatnie objawy zanim trafiłam do szpitala }ALAT 1597 ASPAD 945 okazało się że mam silne uszkodzenie wątroby i ,że mam wirusa c . dlatego radzę wszystkim , którzy mają te wyniki podwyższone , o zrobienie testów na wykrycie tego wirusa . bo tym wirusem można się zarazić *wszędzie * fryzjer ,kosmetyczka,dentysta ,pobieranie krwi , tatuaże , itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.