Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Łuszczący się żołądź przy stosowaniu maści po plastyce napletka


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w zeszły czwartek (około 4 dni temu) byłem na operacji (czy też zabiegu) plastyki napletka oraz wędzidełka, na dzień po zabiegu pozwoliłem napletkowi zsunąć się z żołędzi co doprowadziło do silnego bólu spowodowanego znaczną nadwrażliwością żołędzia, chirurg który wykonywał zabieg posmarował go maścią emla, mówił przy tym coś na temat łuszczenia się skóry związanym ze stosowaniem tejże maści. Po powrocie do domu, przed nocą posmarowałem żołądź raz jeszcze ze względu na powrót bólu, oraz raz jeszcze, następnego dnia, także na noc. Dziś, czy też wczoraj wieczorem zauważyłem, ze kolor żołędzia jest znacznie jaśniejszy, wygląda, jakby naskórek na całej lub prawie całej powierzchni tegoż łuszczył się... czy jest to spowodowane używaniem tej maści, albo pozostawieniem nie wytartego oceniseptu (środka antyseptycznego którym spryskuję żołądź oraz szwy po oddawaniu moczu? Czy są powody do obaw? Chirurg wspominał coś o konieczności stosowania maści regeneracyjnych w przypadku nadwrażliwości, lecz nie widział mnie jeszcze od ostatniej (piątkowo-wieczornej) wizyty. Mam dziś jeszcze umówioną wizytę kontrolną, ale taki wygląd wybitnie mnie niepokoi... proszę o szybką odpowiedź, Rafał (24lata) http://www.megaupload.com/?d=PBQU2WYY zdjęcie^ trochę nie ostre ale chyba z nerwów nie udało mi się zrobić lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×