Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ćwiczenie napletka przy stulejce


Gość Fifi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof

Witam Niedawno byłem u urologa w związku ze stulejką, naciągnął on jednak napletka i powiedział, że zamiast operacji lepiej żebym to rozcwiczył i przypisał mi chlorchinaldin maść do smarowania napletka pod żołędziem. Niestety czy to z nerwów czy ze wstydu nie zapytałem się go jak długo codziennie mam ćwiczyć ściąganie napletka i przez jaki okres. W dodatku po ściągnieciu napletka w stanie spoczynku lekko mi uciska, lecz nie mogę ściągnąć go w stanie erekcji, nie wyobrażam sobie jak mocno mógłby uciskać po ściągnięciu w stanie erekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Niestety czy to z nerwów czy ze wstydu nie zapytałem się go jak długo codziennie mam ćwiczyć ściąganie napletka i przez jaki okres. - Najlepiej 2-3 razy dziennie przynajmniej przez miesiąc nie mogę ściągnąć go w stanie erekcji, nie wyobrażam sobie jak mocno mógłby uciskać po ściągnięciu w stanie erekcji - Trzeba wiedzieć, że najlepiej napletek ćwiczyć właśnie w czasie erekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

zapomniałem dodać, że mam 21 lat, więc penis niestety się już raczej nie rozwija, przy okazji zdecydowanie nie jestem zadowolony z jego rozmiarów, obawiam się, że jest to następstwo stulejki? Nie mam możliwości ściągnięcia napletka w stanie erekcji a ściągniecie go podczas spoczynku i doprowadzenie do wzwodu powoduje silny ucisk i ból, nie wspominam, że założenie go w takim stanie jest niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 lat. Kiedyś byłem u lekarza bo wykryłem stulejkę u siebie, lekarz powiedział ze napletek sam się oderwie. Niestety tak się nie stało. Dzisiaj byłem po skierowanie do chirurga na zabieg. Pani doktor powiedziała ze z tym sie nie da nic zrobić, jedynie może coś urolog pomóc, ale dała mi skierowanie do chirurga. Pojechałem do niego, ale on powiedział że tego nie da się usunąć, jedynie muszę czyścić mastkę ( a z tego co wiem, to nie pomoże mi w mojej sprawie ). Więc moje pytanie brzmi, czy ten chirurg miał rację, żeby samemu to próbować usunąć, czy moze tez isc do innego specjalisty. To dla mnie ważne, więc bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×