Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie, brak wypróżnień i ból przy siadaniu przy guzku z odbytu


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam bardzo wtydliwy problem. Otóż opowiem od początku, bylam tydzień nad morzem, z jakiegoś powodu nie wiem jakiego tylko raz udało mi sie wypróżnić... ostatniego dnia pojawił sie problem z oddaniem moczu, piekło... po powrocie do domu problem z ęcherzem prawie minął, udało mi się kilka razy wypróżnić ale od wczoraj czuje dyskonfort w okolicy odbytu, gdy popatrzyłam się w to miejsce zauważyłam że mam taka jakby *kiszke* wystającą, boli mnie przy siadaniu i przy zmianie pozycji. Co mam z tym zrobić czy mogło to byc spowodowane nie oddawaniem kału przez tak długi czas?? czy są jakieś eki bez recepty które mi pomogą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to hemoroidy mozesz kupic czopki i masc bez recepty w aptece, ale najlepiej bedzie jak udasz sie z tym do swojego lekarza pierwszego kontaktu. To wcale nie jest wstydliwy problem, wiele ludzi sie z tym zmaga i wlasnie z powodu wstydu nie ida z tym do lekarza i męczą sie z tym problemem przez lata zupełnie niepotrzebnie. Własnie z powodu zatwardzenia mogło Cie to spotkac, chcialas isc do ubikacju napręzałas odbyt i teraz pojawil sie ten problem. Nie zwlekaj idz do lekarza, zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×