Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wojtek

Stłuczony palec i przykry zapach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtek
Witam prawie 2 tyg. temu przytrzasnąłem sobie palec-kciuk drzwiami od samochodu. Paznokiec zrobił się fioletowy a palec spuchnięty. Robiłem okłady z altacetu, lecz opuchlizna słabo schodziła. Miałem robione przeswietlenie - zadnego złamania nie ma. Kilka dni temu spod paznokcia zaczęła się sączyć krew w rezultacie wypłynęła cała. Paznokiec zrobił się cały biały. Teraz pod paznokciem mam *pustą przestrzeń* ale niepokoi mnie fakt , iz paznokiec ma przykry zapach. BARDZO PROSZĘ O PORADĘ czy mogę w czyms moczyc palca, czym spowodowany jest ten zapach? czy doszło do jakiegos zakazenia?martwi mnie ten zapach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Mogło dojść do zakażenia. Należy zgłosić się do chirurga, żeby przyjrzał się tym zmianom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek
czy jest jakaś maść, którą można bezpiecznie stosować na paznokieć i jest dostepna bez recepty w aptece? zanim pójdę do chirurga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sl0dziakoVa
ja mam podobni tyle ze ja mam niebiesko-fioletowe pod paznokciem i palec jest ogolnie caly siny i nie moge nim ruszac bo inaczej bol jest do niewytrzymania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.