Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawienie podczas wypróżniania po usunięciu wyrostka z guzem rakowym


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 22 lata i w Grudniu 2010r mialam wyciety wyrostek robaczkowy. Po 4 tygodniach dowiedzialam sie ze usunieto mi wyrostek robaczkowy w ktorym znajdowal sie guz rakowy. Mialam robiona tomografie i nie znaleziono jak narazie zadnych przerzutow (za miesiac mam nastepna). Mianowicie od czasu operacji mam problem z wyproznianiem sie. Jak ide do toalety to przezywam koszmar. Po operacji bylo bardzo zle poniewaz z bolu to nie moglam wytrzymac i czulam jak pekam i widzialam krew przy podcieraniu sie. W maju trafilam do szpitala bo bardzo krwawilam i lekarze mysleli ze to cos jest zwiazanego z przebytym rakiem, lecz stwierdzili Anal Fissure czy cos takiego dali mi masc i laktoze w plynie (znajoma mi powiedziala ze przewaznie takie cos to maja kobiety po porodzie a ja dzieci nie mam) Po tych srodkach stolec byl luzny ale mimo wszystko bolalo i widzialam krew i czulam jak pekam oraz pieczenie. Od jakiegos czasu zauwazylam nie tylko krew na papierze lecz rowiez w toalecie ( jak przy obfitej miesiaczce) ktora jest w miare jasnego koloru bardzo mnie to martwi poniewaz od 2 miesiecy mam powiekszony migdal lub wezel chlonny po lewej stronie ktory rowniez pobolewa co oznacza infekcje. Czytalam duzo na ten temat lecz sama nie wiem co mam robic. Nie wiem czy to przerzut ktorego nie zobaczyli lekarze czy moze dur brzuszny lub wrzody. Martwi mnie rzadkie lecz obfite krwawienie przy wyproznianiu sie. Prosze o pomoc bo ja juz sama nie wiem co mam zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek trafilam do szpitala z powodu obfitego krwawienia oraz bolu po prawej stronie brzucha do tego strasznie krecilo mi sie w glowie. Mialam wykonana tomografie. Wyniki wykazaly ze nie ma zadnych przerzutow rakowiaka, jelita wygladaja w normie lecz nie sa zadowoleni z wygladu prawego jajnika oraz nie mogli dokladnie zobaczyc prawej strony brzucha ze wzgledu na to ze jest tam jakis plyn. Wypuscili mnie ze szpitala po 3 dniach ze skierowaniem na USG brzucha i Koronoskopie. Brzuch pobolewa caly czas, przy szybkich ruchach bardziej i w glowie mi sie kreci. Bardzo sie boje tego wszystkiego co sie dzieje z moim zdrowiem bo ja nawet nie wiem co to moze byc albo co jest tego przyczyna ze przez caly rok caly czas jestem w szpitalu :( Prosze o jakas porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×