Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha, krwawienie z odbytu i krew w stolcu


Gość Vicky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, 11.06.2011 trafiłam do szpitala z bardzo ostrym bólem brzucha w dolnej części oraz krwawieniem z odbytu i kałem z domieszką krwi. Ból brzucha był nie do zniesienia, nigdy wcześniej nie odczuwałam tak silnego bólu.Pojawiła się biegunka z krwią, następnie czysta świeża krew. W ciągu 12 dni pobytu w szpitalu, wykonano mi badania z wymazu, krwi oraz gastroskopię. Wymaz nie wykazał żadnych bakterii patogennych, biochemia krwi była w porządku, gastroskopia nie wykazała wrzodów. Po podaniu leków oraz kilkunastu kroplówek, bóle i biegunka ustąpiły. Lekarz prowadzący stwierdził ostry nieżyt żołądkowo-jelitowy, jednak moim zdaniem diagnoza jest zupełnie nieadekwatna do objawów. Wiem, ze w moim przypadku jest konieczna kolonoskopia, której nie miałam wykonanej. Bardzo bym prosiła o Pana zdanie na ten temat i ewentualne podejrzenie, czy jest to związane z jelitem grubym i polipami. Być może polipy mam i jeden z nich pękł, wywołując takie krwawienia i bóle?! Proszę o udzielenie informacji. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×