Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Luźny napletek po obrzezaniu


Gość fsdfdsf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeszedlem zabieg obrzezania pelnego ale do dzis meczy mnie pewien problem mam wrazenie jakby tego napletka bylo nadal za duzo.... z punktu widzenia medycyny jesli jest pelne obrzezanie to zoladz powinna byc w czasie spoczynku calkowicie odslonieta, u mnie jest odslonieta zoladz ale rowek zazoledny jest zasloniety w jak penis jest skurczony z zimna to takjaby minimalnie napletek zachodzil na zoladz w czasie erekcji napletek niejest maxymalnie napiety na trzonie mozna nim minimalnie przesuwac czy to obrzezanie low and tight czy raczej low and losse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do techniki operacyjnej jaka została u Pana wykonana to o to trzeba zapytać się urologa, który wykonał zabieg. To co Pan opisuje w związku z przebytym zabiegiem nie budzi niepokoju. Jeśli co do tego ma Pan wątpliwości to trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem to mi nieprzeszkadza w zyciu sexualnym, lecz pod wplywem stresu zimna napletek minimalnie zachodzi na zaladz czy to oznacza ze obrzezanie zostalo przeprowadzone czesciowe? bo przeciez przy pelnym obrzezaniu zaladz zawsze jest odslonieta w czasie spoczynku penisa.... medycyna jasno mowi obrzezanie pelne to zoladz calkowicie odslonieta w czasie spoczynku, w czasie erekcji skora maxymalnie napieta..... czy to prawda ze lekarz najwidoczniej pozostawil troszke za duzo skory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×