Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wzdęcie brzucha po kurczaku


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak każdy kto pisze do Pana ma problem, Mój problem jest dość nietypowy . Chodzę od lekarza do lekarza - prywatnie i na na kasę chorych i nie mam niestety ulgi w swoich cierpieniach. Sprawa wygląda następująco. w przeciągu roku schudłem 40 kg ( dieta pod kontrolą dietetyka) . Wszytko było ok do póki nie skusiłem się na jedzenie chińskiego kurczaka ( mój tryb żywieniowy nie przewiduje takich ostrych potraw mimo iż nie jestem już na diecie odżywiam się zdrowo mięso jem tylko gotowane , czarne pieczywo , sałatki i surówki nic poza tym., Zjadłem ostrego chińskiego kurczaka. i mój brzuch zrobił się jak balon.( a może bardziej żołądek między żebrami) Od ponad 4 miesięcy tułam się od lekarza do lekarza. Miałem wizyty u gastrologów i lekarzy rodzinnych. Każdy dopisuje mi kolejne tabletki i nic : Używałem nifuroksazytu, panzolu, polprazolu, trilacu, sanprobi, cipronexu, espumisanu,nospy forte , i jeszcze inne ale już nie pamietam bo zjadłem je i opakowania wyrzuciłem. Miałem usg na którym został znaleziony polip 6 mm i nic więcej nie wykryto, Miałem 2 testy helicobacter wyniki negatywne, ob w normie, mocz dobrze. miałem także badania kału krew utajona i pasożyty wynik negatywny. Brzuch coraz bardziej mnie uciska i powoduje dyskomfort a nie mogę się doprosić gastroskopii w sumie to się trochę obawiam jej ale lekarze uznają że jest to niekonieczne. Może Pan spotkał się z czymś podobnym , Proszę o pomoc. Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×