Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przyspieszone bicie serca, drgawki i drętwienie kończyn przy niskim cukrze


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat pozostaje nietrafnie diagnozowany, lub też odsyłany z powodu braku symptomów. szczególnie w godzinach porannych i popołudniowych czuje wzmozone bicie serca (puls pow 100), drżenie ciała, także rąk, nadpobudliwość, drażliwość, cierpnięcie konczyn, duze osłabienie, nudności, brak apetytu, słabnący wzrok i podobne reakcje organizmu. tak mi się zdarza kilkanaście razy w przeciągu miesiąca, ale jest to bardzo nieregularne. jem to co wszyscy jedzą w domu, normalne obiady, 3-4 posiłki dziennie, pije duzo herbaty z cukrem (czasem do 10 szklanek dziennie) ale nie pomaga zjedzenie czegos slodkiego. takie objawy utrzymują się od ok 13 roku życia a mam ponad 20. niedawno babcia dostała glukometr i z ciekawości zbadałem sobie poziom cukru kilka razy, kiedy dobrze sie czułem cukier jest ok 80-120mg. ale kiedy źle sie czuje (np dzisiaj) moj poziom cukru wynosił 49mg mimo że jadlem śniadanie godzine temu. lekarze mi nie wierzą bo kiedy do nich przychodze to zazwyczaj sie dobrze czuje i nie jest to godzina ranna. co robić, jak sobie pomóc? jakoś leczyć? no nie mozliwe, ze trzeba z tym zyc do konca zycia? a jak to sie przerodzi w cos gorszego? to bardzo zle wplywa na mnie. jest godzina 19 i juz mi przeszlo, mam normalny cukier, ale rano chodzi sie do szkoly, pracy i jest ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×