Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nawroty bólu jądra promieniującego do pachwiny


Gość niechce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Trzy miesiące temu odczuwałem ból lewego jądra (podejrzewałem że jest to wynik przeziebienia jąder). Poszedłem do urologa, dostałem jako receptę nospe i biseptol... po 2 tyg zażywania tych leków ból ustał, jednak 3 tygodnie temu znów się pojawił, przez tydzień odczuwałem dziwny ból lewego jądra, promieniujący do pachwiny... tydzień przerwy i teraz znowu odczuwam ten ból... nie zauważyłem żadnych zmian wyglądzie jąder, dotyk również nie podowuje większego bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na badaniach krwi i moczu - pani doktor (lekarz ogolny) stwierdzila że nie mam żadnego stanu zapalnego - wyniki badan nie wskazuja na to... dodatkowo mialem usg jamy brzusznej i tez wszystko jest ok... niepokoją mnie te bóle :/ sa dni że wszystko jest ok, a czasami jest tak że w pracy ciagle czuje dyskomfort... dodam że ból ustępuje podczas gorącej kąpieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Podobne2

Udalo Ci sie to wyleczyc? Mam podobna dolegliwosc juz kilka miesiecy. Bol kolo prawego jadra jakby od strony posladkow i czasem w gornej czesci pachwiny. Raz po boli, raz nie boli, raz to tak czuje raz inaczej. Nie ma na to reguły. Po goracej kapieli jednak wrecz powiedzialbym ze bardziej to czuje. Mialem robione 2 razy badania krwi, moczu, skan jader i rentgen bioder i nic. Dostalem tylko raz srodki przeciwbolowe (paracetamol itd). Mowia mi caly czas ze to moze byc miesien lub wiazadlo w tym miejscu.Czas leci a czasami mnie z tym szlak trafia. Ciezko usiedziec lub mnie denerwuje jak jade autem, choc sa dni ze jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×