Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kolana przy zginaniu nogi podczas chodzenia


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiś 2 tyg, w momencie zgięcia nogi przy zwykłym spacerze zaczyna mnie boleć prawe kolano. Sprawa jest o tyle dziwna, że dzieje się to tylko i wyłącznie w momencie chodu, nigdy podczas biegu i tylko z prawym kolanem. W lewym nie odczuwam żadnego bólu. Gdy miałem jakieś 12-13 lat spadłem w nocy z łózka i uderzyłem się właśnie tym prawym kolanem o krzesło. Strasznie mnie bolało więc pojechałem do szpitala. Okazało się, że uderzyłem się w centralne skupisko wszystkich mięśni. Przez parę dni praktycznie nie mogłem zginać prawej nogi, a przy chodzeniu odczuwałem niesamowity ból. Trochę rehabilitacji i przeszło. Od paru dni jednak zacząłem biegać i nie wiem czy ta większa aktywność fizyczna nie przyczyniła się do odnowienia kontuzji. Podczas biegu mnie to zupełnie nie boli, ale podczas chodzenia odczuwam nasilający się ból, ale też nie zawsze. Bywa, że chodzę 15 minut i nic nie czuję, a bywa, że spaceruję raptem 5 min i już odczuwam ból. Nie wiem co to jest, dlatego proszę o radę. Z góry dziękuje i pozdrawiam, Mateusz P.S - mam 17 lat i prowadzę dość aktywny tryb życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×