Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ernest

Wędzidełko a krzywy penis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ernest
Witam.Moj penis jest skrzywiony w lewa strone a napletek we wzwodzie da sie sciagnac ale bardziej z prawej strony(tzn z prawej strony odslania wiecej szyjki penisa).W zwiazku z tym mam pytanie-czy wedzidelko ma jakikolwiek wplyw na skrzywienie pracia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Wędzidełko może skrzywiać penisa. Najlepiej z tym problemem udać się do urologa. Pana przypadłość może kwalifikować się do zabiegowego leczenia przez plastykę wędzidełka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elzbieta
Moj maz ma krzywego penisa ze wzgl. na za krotkie wedzidelko. Penis odgina sie mocno w dol i napletek nie latwo schodzi, stosunki sa dla niego bolesne. Maz juz zdecydowal sie na zabieg, ktory ponoc jest bardzo prosty i szybko sie goi. Powodzonka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nowo
Podczas wzwodu przy wzrastającym podnieceniu mój penis wykrzywia się w dół, dodam że mam stulejkę. Czy to może być wina stulejki, czy jest to normalne, czy trzeba to dodatkowo leczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzegorz
Witam mam 16 lat , mój penis podczas wzwodu jest skrzywiony w dół , mam tez za krótkie wędzidełko . Czy te skrzywienie to przez te wedzidełko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzywus
Tak!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.