Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wędzidełko ciągnie żołądź penisa w dół po zabiegu wydłużenia wędzidełka


Gość człowiekx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość człowiekx

Witam, mam pewien problem a mianowicie 6 tygodni temu miałem wydłużane wędzidełko. Teraz po wydłużeniu podczas wzwodu mogę ściągnąć napletek z żołędzia i niestety na tym narazie się kończy. W momencie gdy chce ściągnąć dalej napletek główka idzie w dół i niestety ale nie da się ściągnąć, a zależy mi żeby gładko schodziło tak jak należy aby sex móc uprawiać bez żadnego podświadomego poddenerwowania, że przy ostrzejszym ruchu może zaboleć i zerwać się i tutaj jest moje pytanie. Czy to wędzidełko z czasem zrobi się na tyle elastyczne i samo się wydłuży że będe całkowicie mógł ściągnąć napletek czy po prostu mam źle wykonany zabieg (lekarz podczas płatnej wizyty mówił że wszystko pięknie sie goi ale to było 3 tygodnie temu, a teraz zmienił miejsce pracy i nie mogę się go zapytać). Jesli jednak zrobi się elastyczne to ile czasu to zajmie i jak mogę temu pomóc np. przez mocniejsze naciąganie podczas wzwodu?. Druga sprawa to wrażliwy żołądź, wiem że to dlatego że przez całe życie główka była zasłonięta i dlatego teraz jest jak jest. Więc tutaj podobne pytanie, co zrobić aby jak najszybciej przyzwyczaić ją do dotyku takiego by nie bolało ( podobno odsłonięty żołądź w bieliznie, ale napletek musiałbym mieć przykelejony do podbrzusza bo inaczej sam się zwija) . Proszę bardzo o pomoc, przeczytałem wiele tematów ale nie ma konkretnych odpowiedzi, a chce mieć to wszystko jak najszybciej za sobą. Proszę o radę kogoś kto miał ten sam problem lub osoby które się znają na takich rzeczach, a nie kogoś kto napisze to co wyczytał na 5 forach i sobie to posklejał w całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek_czestochowa

Witam! Jestem 14 dni po zabiegu wydłużania wędzidełka metodą laserową. Podczas porannego wzwodu zauważyłem, że wędzidełko podczas ściągania napletka i tak ściąga żołądź w dół. Mogę zsunąć napletek do rowka żołędnego ale nie dalej bo czuję ból. Pytanie: 1)czy jest to prawidłowe? 2) człowiekx- czy po roku od zabiegu coś się polepszyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×