Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nagły ból brzucha ustępujący po gazach


Gość Krystyna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od pewnego czasu pewny ból, który mi ciężko opisać. Zdarza się rzadko, jednak gdy się pojawia to tylko podczas, gdy gazy*wędrują*. Kiedy już taki ból jest, czasami aż mnie wygnie:( Wcześniej myślałam, że tak czasami jest, ale teraz mam 21 lat i wiem, że nie. Nikomu też nie mówiłam o tym, gdyż jest to dość krępujące. Nie zdarzało mi się to często, jednak od czasu do czasu taki ból powraca, jest krótkotrwały i po wydaleniu gazów przestaje. mogę porównać to do czegoś takiego, że niektóre *bąbelki* są jakby za duże, i cisną się na siłę, a gdy wyjdą, wszystko jest już w porządku. Ból zaczyna się zawsze w tym samym miejscu i jest on jakby na plecach. Nigdy ze strony brzucha czy któregoś z boków. Czy jest to u mnie normalne? Czy może być tak faktycznie, że niektóre *bąbelki* są zbyt duże? Powiem tylko jeszcze na tyle, że nie jest zaobserwowałam bezpośredniej zależności od wypitych płynów gazowanych czy tez różnego rodzaju jedzenia. Jednak zastanawiam się, czy może to być związane z przetrzymywaniem *na sile* zarówno właśnie gazów, kału i moczu w dzieciństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×