Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne bóle brzucha przy przepuklinie rozworu przełykowego i grzybicy dwunastnicy


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od co najmniej roku mam bardzo silne i długo trwające bóle brzucha (ostatnio mocny ból brzucha trwał całe 19 godzin - ból zanikł po zaaplikowaniu Ketanolu [2 tabletki 40mg], pomogło ale tylko raz...). Przy bólach często jest mi również zimno w stopy oraz dłonie. Czuje też pulsujący mięsień w nadbrzuszu w okolicy mostka (nie jestem osobą szczupła), przy ugniataniu tego mięsnia czuję ból, czasami lekki ból zamienia sie w ten silny. Lekarze wykryli u mnie przez badanie gastroskopii przepuklinę, nadżerki oraz grzybicę dwunastnicy. Robiłem badanie kału - nie wykryto żadnych pasożytów, impedentację - wysoka kwasowość żołądka oraz w niedługim czasie idę na badanie USG 3D oraz do znajomej gastrolog. Inna osoba, która również cierpi na te schorzenie powiedziała mi, że pomagają jej tabletki odkwaszające (np. Controloc Control) oraz ,w czasie bólu, wygrzanie się w wannie z gorącą wodą (również jest jej zimno). Jakie porady lub leki na te dolegliwości mi Pan doktor poleca? Byłem już 7 razy w szpitalu z powodu tych bóli. Pozdrawiam i Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×