Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra podczas masturbacji na siedząco


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam delikatny i nieco wstydliwy problem. Od pewnego czasu podczas masturbacji na siedząco, boli mnie prawe jądro. Może dziwnie to zabrzmi, ale podczas *skakania* jąder podczas masturbacji objawia się nieco drażniący ból prawego jądra. Jest ono wyżej od lewego, jest nieco inaczej ułożone, ale mam tak, od kiedy pamiętam. Kilka lat temu miałem właśnie na tym jądrze przepuklinę mosznową (nie jestem pewien czy dobrze to nazywam). Objawiało się to tym, że moszna prawego jądra napełniała się jakimś płynem, robiła się większa niż lewe jądro i była twarda jak kamień. Ból ustępował kiedy się położyłem, wtedy wszystko spływało. Nie jestem pewien czy ten ból nie jest czasem w okolicach najądrza, lub tam, gdzie są na jądrze te lekkie zgrubienia. Tak poza tym nie odczuwam bólu, czasem dyskomfort w mniej luźnej bieliźnie. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na długość. Robiąc samobadanie wyczułem na prawym jądrze małą twardą kulkę w okolicy najądrza (?), w każdym bądź razie w dolnych rejonach jądra, może nieco wyżej. Podobnej struktury nie wyczułem na jądrze lewym. Wcześniej miałem ten wspomniany guzek i wyczuwałem go, ale uważałem że jest to najądrze, jednak teraz mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od urologa, zrobił mi usg i stwierdził że ta kulka może być pozostałością (?) po stanie zapalnym najądrza. A ponadto dyskomfort może powodować pozostałość płynu w mosznie (prawdopodobnie po tym zabiegu co go miałem kilka lat temu), który tam sobie jest. Jakby go przybywało to będzie trza go odessać. Póki co zapisał mi jakiś lek (o ile dobrze widzę na recepcie, bo jeszcze nie kupowałem to Minesulin (jakoś tak) i mam go brać raz dziennie przez 5-6 dni. Mam pytanie, bo on jakiś taki małomówny był. Czy ta kulka/pozostałość może powodować jakieś komplikacje i co na prawdę spowoduje ten lek? Czy ten płyn po nim zniknie i czy może go przybywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×