Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból najądrzy po masturbacji


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zapewne będę pana najmłodszym pacjentem, mam 14 lat i przyznam, że regularnie się masturbuję,i zanim zacząłem mieć objawy miałem tygodniową przerwę w masturbowaniu się. dobra przejdę do rzeczy - kiedy się masturbuję jakąś godzinę to nagle pojawia się ból najądrzy, szczególnie lewego i z tego co zauważyłem to za lewym jądrem na dole jest coś guzkowatego o nieregularnych kształtach, wielkości połowy migdała mniej więcej, choć ni jestem pewien czy to przypadkiem nie jest spuchnięte/obrzęknięte najądrze. Im bliżej do wytrysku tym to jest większe, bo np wstałem dziś rano i prawie w ogóle nie było tego. Kiedy zaczyna boleć to intensywnie i bez przerwy i jądra są nieco powiększone. Wczoraj miałem sytuacje ze się masturbowałem i nie zdążyłem dojść do wytrysku, bo ktoś przyszedł i ból się rozprzestrzeniał aż po pachwiny i o okolice lędźwiowe przez jakieś pol godziny, po godzinie było lepiej ale nie wiele lepiej. Gdy poszedłem wziąć ciepłą kąpiel, to ból minął dopiero po wytrysku i dodam ze sperma była bardzo rzadka, a członek spuchnięty. musiałem pobyć jakieś 10 min w cieplej wodzie by ból minął w 100%. Po tym wszystkim myślałem ze już jest w porządku, ale dzisiaj sytuacja się powtórzyła, tez nie zdążyłem z wytryskiem, rodzice przyszli i musiałem pójść do toalety by mi przeszło, i myślałem ze przejdzie, i niby przeszło ale nadal czuję ból choć nie tak intensywny by normalnie nie funkcjonować a już jestem jakieś 3 godziny po masturbacji. Dodam ze wtedy gdy bolało, penis bardzo szybko opadał i się wznosił i wtedy tez wystarczyło kilka trzepnięć by dojść do ejakulacji. Dodam tez ze chodzę na siłownie (wiem ze w moim wieku nie jest to zalecane, ale fizycznie jestem dojrzały jak 16latek i mam 180cm wzrostu) i jem dużo białka, ale wątpię ze to ma z tym coś wspólnego. Jak ćwiczę nogi tj : przysiady, biegi itp, to ból się znowu pojawia ale jest mało intensywny i mogę normalnie ćwiczyć. Mi to wygląda na zapalenie najądrzy, ale wolałbym widzieć pana zdanie na ten temat. Wiem ze powinienem pójść do lekarza ale mamie nie powiem, a jak powiem tacie to powie mamie. (z reszta chyba żaden mężczyzna się chyba nigdy nie przyznał rodzicom do masturbacji.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×