Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Płodność po usunięciu jądra na skutek skrętu i martwicy


Gość KASIA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałabym 3 pyt. mąż wskutek skrętu jądra - miał usunięte lewe jądro, niestety czas który upłynął od trafnej diagnozy był zbyt długi (w miejscowym szpitalu zbagatelizowano objawy wskazujące na to) . Dopiero po 4 godz. wysłano nas do innego szpitala, oddalonego o 100 km. Interesuje mnie jedna rzecz - 1 ) jak wygląda płodność? Czy martwica jednego jądra mogła wpłynąć w jakiś sposób na drugie jądro zdrowe? Lekarze w karcie leczenia szpitalnego napisali w rozpoznaniu : ZESTARZAŁY skręt jądra lewego. 2) Co z medycznego punktu widzenia znaczy sformułowanie *ZESTARZAŁY skręt jądra lewego*. Sam skręt wiem ale zestarzały? Jak dla mnie to znaczy że skręt wystąpił dawno dawno temu powiedzmy rok temu . A nigdy wcześniej mąż nie użalał się by bolało go jądro. Tego feralnego dnia , po przyjściu z pracy mąż remontował łazienkę i podczas przestawiania pralki upadł i nagle ból wystąpił. Stopniowo o słabym nasileniu . Po godz. ból już był nie do zniesienia. Spakowalismy się i jechaliśmy na pogotowie. 3) Czy od czegoś takiego mogło dojść do skrętu?? Będę wdzięczna za odp Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×