Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Otarcia i odparzenia skóry moszny


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z jądrami i pachwinami. Po poprzednich wakacjach w pracy z powodu upałów zaraziłem się grzybicą pachwin. Poszedłem do dermatologa, który powiedział, że jest to dopiero wczesne stadium grzybicy i dał mi taki maści jak Batrafen i Betnovate C. Po kuracji grzybica znikneła, ale pachwiny od teo czasu są lekko chropowate i ich temperatura jest wyższa niż reszty ciała co powoduje nadmierne pocenie się i dyskomfort oraz otarcia. Dodatkowo zauważyłem, że otarte są również jądra, które kurczą się kilka razy dziennie w nieprzyemny sposób nawet jak nie jest zimno co powoduje nieprzyjemne uczucie. Dziwnym faktem jest też to,że przed wypróżnieniem się także moszna kurczy się bardzo mocno i rozluźnia się dopiero po jakimś czasie. Byłem u urologa, który stwierdził, że z jądrami i penisem jest wszystko OK. Używam kremu sudocrem i zasypki alantan, ale i tak odczuwam dyskomfort podczas chodzenia spowodowany otarciami i kurczeniem się jader, które tworzą twardą *kulkę*. Czy to normalne, że pachwiny są takie *gorące* i jak leczyć te otarcia i odparzenia ? Czy jest jaki ś sposób aby moszna tak się nie kurczyła a pachwiny tak nie pociły, tak żeby nie było otarć i żeby można było normalnie funkcjonować ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×